Jeśli mowa o pierścionkach zaręczynowych, to nie da się ukryć, że zdecydowanie największą popularnością na rynku cieszą się pierścionki z diamentem. Trzeba przyznać, że są naprawdę piękne, ale nie jest to jedyna propozycja, na którą warto się zdecydować. Nie mniej ciekawą opcją są np. pierścionki z tanzanitem. Co to za kamień i czym się charakteryzuje? Komu powinien wpaść w oko?
Jak wyczyścić złoto? To pytanie z pewnością zadaje sobie niejeden właściciel złotej biżuterii. Dzisiaj utrzymanie jej w czystości nie jest zbyt dużym problemem. Na rynku zaopatrzyć się bowiem można w specjalistyczne preparaty przeznaczone specjalnie do czyszczenia złota. Jednak w praktyce wcale nie trzeba ich kupować. Wystarczy sięgnąć po to co jest pod ręką w każdym gospodarstwie domowym.
​​Decydując się na zakup złotej biżuterii, w pierwszej kolejności musisz wybrać pomiędzy białym a żółtym złotem. Oba kruszce mają unikalne cechy i niepowtarzalny urok, które bez wątpienia warto poznać przed dokonaniem wyboru. Białe czy żółte złoto? Jaka biżuteria będzie lepszym wyborem?
Odpowiednio dopasowany wisiorek potrafi wspaniale podkreślić stylizację oraz urodę kobiety. Taka biżuteria może optycznie wydłużyć szyję i sprawić, że będziemy prezentować się wyjątkowo gustownie. Jaki wisiorek, do jakiego dekoltu będzie odpowiedni?
Kolczyki to jeden z ważniejszych elementów wśród dodatków. Wybierając ich odpowiedni model, możesz sprawić, że nudna stylizacja nabierze ciekawego, niebanalnego charakteru. Jeśli masz krótkie włosy, dobrze dobrane kolczyki będą doskonałym akcentem, który uzupełni strój. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci podczas wyboru kolczyków.
Showing 1 to 5 of 27 (1 Pages)