Nie wszystkie pary decydują się na ślub kościelny. Według statystyk aż co trzeci ślub w Polsce to ślub cywilny. To dobry wybór dla osób, które nie są zbyt religijne. Dodatkowo koszt takiej ceremonii jest zazwyczaj nieco niższy. Nie oznacza to jednak, że trzeba tego dnia zrezygnować z wręczenia sobie obrączek. W końcu są one symbolem miłości i wierności. Jakie obrączki na ślub cywilny wybrać?
Obrączka to najważniejsza biżuteria w życiu każdego człowieka. Stanowi dowód miłości i wierności. To symbol przysięgi składanej sobie przez dwoje zakochanych ludzi. Kobiety dodatkowo noszą oczywiście pierścionek zaręczynowy. Są to elementy biżuterii niezwykle istotne, co sprawia, że ich wybór nie jest najłatwiejszy. Dotyczy to jednak nie tylko wyglądu. Trzeba również dobrać odpowiedni rozmiar. Zatem jak zmierzyć palec do obrączki? Odpowiedź znajd
Każdą rocznicę ślubu należy odpowiednio celebrować. Drobny upominek z tej okazji na pewno ucieszy Twoją drugą połowę. Biżuteria to jeden z najlepszych i najpiękniejszych prezentów, które możesz wybrać dla żony na rocznicę ślubu. Kolczyki? Wisiorek? A może bransoletka? W naszym dzisiejszym poradniku dowiesz się, jaką biżuterię wybrać dla żony z okazji rocznicy ślubu!
Wybór obrączek ślubnych wcale nie jest tak prosty, jak mógłby się wydawać. To wyjątkowa biżuteria, która po latach zyska wartość sentymentalną. Stanowi ona niezastąpiony symbol miłości i związku. Zastanawiasz się, jakie obrączki ślubne wybrać? W naszym dzisiejszym poradniku znajdziesz cenne wskazówki!
Tradycja wręczania pierścionków ukochanej kobiecie sięga czasów starożytnych. To piękny zwyczaj, który jest nadal kontynuowany pomimo upływu czasu. Jednak wiele osób nadal zadaje sobie pytanie, na który palec zakłada się pierścionek zaręczynowy? Odpowiedź znajdziesz poniżej!
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 6 (1 Pages)