Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Białe złoto jest bardzo uniwersalne i może pasować do wielu stylów. Kusi pięknym, chłodnym odcieniem i jest świetną alternatywą dla osób nieprzepadających za klasyką. Czy równie dobrze sprawdza się w przypadku obrączek ślubnych? Zdecydowanie tak! Przekonują się o tym kolejne pary. Jak dobierać złoto i kiedy warto postawić na coraz popularniejszy biały wariant? Wszystkiego dowiesz się z przygotowanego artykułu.
Trudno nie zgodzić się z tym, że osiemnaste urodziny są naprawdę wyjątkowe. Stanowią symboliczną granicę między dzieciństwem i dorosłością. Warto więc zadbać, aby ten dzień na długo pozostał w pamięci. Z tej okazji dobrze jest swojemu dziecku wręczyć prezent. W przypadku córki może być to oczywiście biżuteria - ale jaka?
Jeśli mowa o pierścionkach zaręczynowych, to nie da się ukryć, że zdecydowanie największą popularnością na rynku cieszą się pierścionki z diamentem. Trzeba przyznać, że są naprawdę piękne, ale nie jest to jedyna propozycja, na którą warto się zdecydować. Nie mniej ciekawą opcją są np. pierścionki z tanzanitem. Co to za kamień i czym się charakteryzuje? Komu powinien wpaść w oko?
Jak wyczyścić złoto? To pytanie z pewnością zadaje sobie niejeden właściciel złotej biżuterii. Dzisiaj utrzymanie jej w czystości nie jest zbyt dużym problemem. Na rynku zaopatrzyć się bowiem można w specjalistyczne preparaty przeznaczone specjalnie do czyszczenia złota. Jednak w praktyce wcale nie trzeba ich kupować. Wystarczy sięgnąć po to co jest pod ręką w każdym gospodarstwie domowym.
​​Decydując się na zakup złotej biżuterii, w pierwszej kolejności musisz wybrać pomiędzy białym a żółtym złotem. Oba kruszce mają unikalne cechy i niepowtarzalny urok, które bez wątpienia warto poznać przed dokonaniem wyboru. Białe czy żółte złoto? Jaka biżuteria będzie lepszym wyborem?
Showing 1 to 5 of 29 (1 Pages)