Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Biżuteria z bursztynem 

Jest 20 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów

Jedyna w swoim rodzaju biżuteria z bursztynem

Biżuteria z bursztynu niezmiennie od lat cieszy się na rynku dużą popularnością. Bursztyn zwany także jantarem jest kopalną żywicą drzew iglastych. Jest efektem zmian zachodzących w środowisku przez wiele milionów lat. To dlatego wykonana z bursztynu biżuteria jest tak wyjątkowa. W naszym sklepie internetowym prezentujemy m.in. bursztynowe naszyjniki, bransoletki i wisiorki.

Z czym warto łączyć biżuterię z bursztynu? 

Z uwagi na swoją charakterystyczną kolorystykę biżuteria z bursztynem jest kojarzona przez wiele osób głównie ze stylizacjami wakacyjnymi. Jednak wcale nie trzeba się w tej materii ograniczać. Wykonane ze srebra i bursztynu naszyjniki czy bransoletki stanowią idealne uzupełnienie także stylizacji formalnych, biznesowych. Sprawiają, że cały look staje się od razu bardziej szykowny i stylowy. Poza tym po bursztynowe dodatki sięgać można na co dzień, idąc do szkoły czy pracy.

Na jaką biżuterię z bursztynem warto się zdecydować?

Wiele osób stawia przede wszystkim na wykonane z bursztynu naszyjniki i łańcuszki. Są to bowiem ozdoby dość uniwersalne, które stanowić mogą świetne uzupełnienie niemal każdej stylizacji. Do nieco skromniejszych looków dobrać można bardziej masywne wisiory. Prezentują się one doskonale w połączeniu z kolczykami. Można zdecydować się na minimalistyczne sztyfty lub długie kolczyki. Strzałem w dziesiątkę bywają również bursztynowe bransoletki.