Kamienie szlachetne

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć tych wyjątkowych i często poszukiwanych ozdób, jakimi są pierścionki zaręczynowe z brylantem. Wiele osób, decydując się na oświadczyny, wybiera właśnie ten kamień szlachetny. Dlaczego tak się dzieje?

Pierścionki zaręczynowe z diamentem

Diamenty są wieczne. Nie jest to tylko tytuł filmu o przygodach Jamesa Bonda, ale również po prostu fakt. Ten kamień szlachetny jest twardy i trwały - został tak stworzony przez naturę. W związku z tym, obdarowując ukochana takim prezentem, wyznając jej miłość, i pytając o to, czy zgodzi się na związek małżeński, pierścionek staje się niejako symbolem tego, co przekazujemy - że nasza miłość i przywiązanie będzie trwała zawsze i będzie wyjątkowo silna i nie do złamania, dokładnie tak samo, jak błyszczący element na ozdobie.

Diament o szlifie brylantowym

Kiedy mówimy o oszlifowanym kamieniu, mówimy o brylancie. Oczywiście, szlif brylantowy to nie jedyny rodzaj, jaki występuje we współczesnym jubilerstwie - uważa się jednak go za najtrudniejszy i najbardziej idealny. Nie może zawierać mniej niż 58 “ścianek” - jest to wystarczająco dużo, aby widziany z góry wyglądał jak okrąg. Pierścionki zaręczynowe to najczęściej właśnie szlif - jest on najbardziej popularny, a jednocześnie najbardziej wyjątkowy.

Jaki kruszec na zaręczyny?

Oczywiście, najlepszym wyborem będzie tutaj złoty pierścionek. Jednak, jeśli wybranka nie nosi złotych ozdób lub ich zwyczajnie nie lubi, warto zdecydować się na białe złoto - wówczas mamy pewność, że będzie zadowolona i z przyjemnością będzie nosić symbol narzeczeństwa na co dzień. Jeśli jednak zauważymy, że jej kolczyki czy łańcuszki są złote, lub zegarek ma złote elementy, z całą pewnością jest to znak, że ucieszy się ona z ozdoby z tradycyjnego, żółtego złota.

Diament i złoto to para idealna!

Niezależnie więc, na jaki kolor kruszcu się zdecydujemy, jesteśmy pewni, że pierścionek zaręczynowy z diamentem o szlifie brylantowym będzie idealnym dodatkiem do oświadczyn! W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów, dzięki której z pewnością uda się dopasować idealny podarunek do gustu ukochanej.

Kamienie szlachetne Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów