Kolczyki

Piękne ozdoby, które noszone są na co dzień oraz od święta - kolczyki to jeden z najpopularniejszych elementów biżuterii. Wiele osób na co dzień nosi te same, niewielkie błyskotki, część zmienia je codziennie - często jednak posiada warianty “na co dzień” oraz odświętne, przeznaczone na większe wyjścia, uroczystości czy spotkania. W naszej ofercie znajdziecie propozycje, które możecie nosić zarówno do pracy czy na uczelnię, jak również założyć na własny ślub czy ważny bankiet.

W naszej ofercie znajdują się zarówno wiszące, jak i sztyfty. Pozwolą one na dobranie idealnego modelu do stroju, fryzury oraz własnych upodobań. Proponujemy zarówno warianty złote klasyczne, jak i z białego złota, w zależności od tego, jaką kolorystykę preferuje każda z Was. Dodatkowo, możliwe jest wybranie modeli z kamieniami szlachetnymi, takimi jak szafiry, szmaragdy, rubiny czy diamenty.

Proponowane przez nas kolczyki to szeroki wybór, który każdej z Was pozwoli na znalezienie wymarzonego modelu - zarówno na wielkie wydarzenie, jak i na co dzień!

Kolczyki Jest 36 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 36 elementów