Naprawa biżuterii

Nieustanna eksploatacja, a także działanie zmiennych czynników atmosferycznych, takich jak wilgoć czy temperatura, często sprawiają, że biżuteria ulega zniszczeniu. Elementy wykonane ze złota i srebra są niezwykle delikatne, czasem zaczepienie o włosy lub ubranie może sprawić, że łańcuszek zostanie zerwany, podobnie jest z bransoletkami.

Dlatego też do naszych usług, poza sprzedażą należy też renowacja i naprawa biżuterii, w ramach której zajmujemy się lutowaniem zerwanych elementów, zarówno jeśli chodzi o kolczyki, pierścionki, łańcuszki i bransoletki. Jednak to nie wszystko, ponieważ na zamówienie możemy również zmniejszyć lub zwiększyć obwód pierścionka, obrączki i sygnetu, a także oprawić kamienie zarówno szlachetne, jak i półszlachetne.

Robimy wszystko, aby jak najlepiej zadbać o naszych klientów Naprawa biżuterii wymaga niezwykłej precyzji oraz dokładności, która sprawi, że pierwotna usterka przestanie być widoczna. Doskonale wiemy, że jednym z najczęściej gubionych akcesoriów są kolczyki, a jeszcze częściej zapięcia, w związku z tym oferujemy również wymianę zapięć w kolczykach i ich odpowiednie dopasowanie.

Jeśli Twoja biżuteria wymaga naprawy, to nie odkładaj tego na później, odwiedź nasz salon jubilerski w Krakowie, a my szybko i profesjonalnie zajmiemy się jej renowacją. Wymienimy zapięcie, zlutujemy zerwany łańcuszek, a także bransoletkę i pierścionek, dzięki czemu znów staną się piękną ozdobą, która zachwyci wszystkich dookoła. Jeśli masz jakieś pytania, to zapraszamy również do kontaktu mailowego.