Spinki do mankietów

Wyjątkowe, dodające szyku i elegancji, dopełniające cały strój... spinki do mankietów to ważny element stylizacji, jeśli chodzi o Panów. Dzięki nim, możemy pokazać, że nawet w najdrobniejszych aspektach dbamy o to, by prezentować się świetnie i z klasą.

Nasze propozycje to zrobione ze złota i kamieni szlachetnych elementy biżuterii. Wiemy, że ozdoby ze złota lub z diamentami mogą wydawać się domeną Pań, jednak jako ten element uzupełnienia stroju będą świetne dla każdego Pana. Sprawdzą się one zarówno, jeśli chodzi o Panów Młodych w dzień ich święta, ale również w przypadku ich ojców lub świadków. Dodatkowo, będą idealnym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju uroczystości, bankiety czy bale.

Nasze propozycje, jeśli chodzi o spinki do mankietów, to złote ozdoby z indywidualnymi elementami. Na kolorowej emalii możliwe jest umieszczenie monogramu lub elementu dekoracyjnego, zgodnie z życzeniem Klienta. Dodatkowo, nasze propozycje to również produkty wysadzane diamentami - będą one wyjątkowo eleganckie oraz sprawią, że elementy Waszego stroju będą lśnić z daleka!

Spinki do mankietów Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów