Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Obrączki

Ślub to wyjątkowy czas w życiu każdej młodej pary, a zwłaszcza kobiety, która oczekuje, aby ten dzień był wyjątkowy i dobrze zapamiętany, tu liczy się każdy szczegół. Nieodzownym elementem zaślubin są obrączki, symbol miłości do drugiej osoby, z którą decydujemy się spędzić całe życie.

W naszym salonie jubilerskim dostępne są różnorodne modele, wykonane z zachowaniem niezwykłej precyzji, a jednocześnie korzystnej ceny. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego też chętnie doradzamy i pomagamy. Natomiast w przypadku modeli na zamówienie dokładnie omawiamy otrzymany projekt, tak aby jak najlepiej dopasować go do indywidualnych potrzeb klienta.

Dysponujemy szerokim asortymentem, w którym znajdziesz obrączki wykonane ze srebra, a także z białego lub żółtego złota. W większości są to modele mające przekrój okrągły lub prostokątny, o różnej szerokości, dostępne w wersji tradycyjnej, pozbawionej zdobień. Jednak mamy również coś dla miłośników błyskotek, którym z pewnością spodobają się modele ażurowe, a także te łączące elementy z białego i żółtego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i znalezienia idealnej biżuterii ślubnej dla siebie i swojego ukochanego.

Obrączki Jest 55 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 55 elementów