Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.
Pierścionki zaręczynowe

Oświadczyny to jeden z wyjątkowych momentów, na który w swoim życiu czeka każda kobieta. To dowód miłości, a także obietnica, która wskazuje na to, że chce się być z drugą osobą na zawsze. Jeśli chcesz, żeby kobieta zapamiętała go na dłużej to znajdź jakieś wyjątkowe miejsce, a następnie wybierz pierścionek zaręczynowy z naszej oferty.

W naszym salonie jubilerskim dostępne są modele klasyczne - wykonane ze srebra lub złota z ozdobnym diamentowym oczkiem, które z pewnością spodobają się każdej kobiecie i będą zawsze bezpiecznym wyborem. Oferujemy również pierścionki zaręczynowe wysadzana kolorowymi kamieniami, takimi jak szmaragd, szafir oraz rubin. Te modele doskonale się sprawdzą dla odważnych dziewczyn, ceniących sobie oryginalność i lubiących mocne kolory.

Doskonale wiemy, że każdej kobiecie podoba się coś innego, dlatego u naszego jubilera znajdziesz szeroki wybór. Co więcej, dysponujemy również bardzo szeroką gamą rozmiarów od 8 do 30. Zamówioną biżuterię możesz zamówić w naszym sklepie online lub odebrać osobiście, w salonie stacjonarnym w Krakowie.

Pierścionki zaręczynowe Jest 33 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 33 elementów