Skup złota i srebra

Nasza działalność to nie tylko sprzedaż biżuterii - możliwe jest również przyniesienie do nas swoich starych ozdób. Skup złota i srebra to usługa idealna dla osób, które posiadają starą, niekompletną, popsutą lub po prostu niechcianą biżuterię. W ramach naszych usług proponujemy bezpłatna wycenę, po której mogą Państwo zdecydować, czy chcą sprzedać nam swoje ozdoby.

Srebro i złoto

Niezależnie, czy mają Państwo w swoim domu stare i zniszczone kolczyki, zerwane łańcuszki lub bransoletki, zbyt małe lub za duże pierścionki albo broszki z zepsutym zapięciem - nasz skup jest dla Państwa idealnym miejscem! Dzięki nam, możliwe będzie pozbycie się nienoszonych ozdób w zamian za atrakcyjną sumę.

W naszych domach często znajdujemy nieużywane ozdoby. Mogliśmy dostać je po kimś z rodziny, są to nieudane prezenty, lub też nienoszone przez nas rodzaje biżuterii. Noszone coraz rzadziej klipsy to idealny przykład ozdoby, która może do nas trafić - mimo, że ładna oraz działająca, to niekoniecznie chętnie noszona przez te z Pań, które wybierają kolczyki. Nie warto zostawiać w szafce kilku czy kilkunastu par klipsów po babci, które tylko będą się kurzyć. Zachęcamy do zostawienia sobie jednej pary na pamiątkę - resztę warto przynieść do naszego skupu srebra i złota!

Zepsuta lub niepasująca biżuteria

Wielokrotnie mamy w domu ozdoby, które albo są zniszczone, wyszczerbione lub zerwane. Mogliśmy je także dostać w prezencie i nie pasują na nas lub nie trafiają w nasze gusta. Każdy z nas prawdopodobnie może znaleźć w swoim pudełku z biżuterią ozdoby, które nigdy nie były noszone – czy to za mały pierścionek, czy nieodpowiadający nam wisiorek, czy też bransoletkę, którą dostaliśmy, mimo że nie nosimy ozdób na nadgarstkach. Możliwe nawet, że ozdoby są tak zapomniane, że już zdążyły się zakurzyć, zaśniedzieć lub wyjść z mody. Nasz skup złota i srebra z pewnością zainteresuje tych z Państwa, którzy nie wiedzą co zrobić z taką właśnie biżuterią. Zaproponujemy atrakcyjną cenę, co sprawi, że w szafkach nie będzie już kurzyć się nienoszona biżuteria, a nasze portfele będą grubsze!

Zapraszamy do skupu!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sprzedaniem srebra i złota. Oferujemy również naprawę i renowację biżuterii, więc jeśli nie zdecydują się Państwo na sprzedaż, umożliwimy naprawienie i odświeżenie przyniesionych ozdób!